ВЕЛИКИ УСПЕХ НАШИХ УЧЕНИЦА НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ОСНОВА РЕТОРИКЕ И БЕСЕДНИШТВА У НИШУ!

Правно – пословна школа из Ниша је 23.марта 2019. године била домаћин учесницима XXIII Републичко такмичења из Основа реторике и беседништва. На такмичењу је учествовало 17 школа. Међу  учесницима  су биле ученице четвртог разреда наше школе, Миљана Стајић, образовног профила Правни техничар  и Емилија Ничић, образовног профила Економски техничар. Њихов ментор је  била професорица правне групе предмета Јагода Антић. Иако је конкуренција била велика, наше ученице су освојиле четири прва места у свим категоријама.

Екипно прво место је припало нашој школи коју су представљале Миљана Стајић и Емилија Ничић. У категорији Беседа на задату тему прво место је освојила Емилија Ничић. У категорији Импровизована беседа прво место је припало Емилији Ничић. Укупни победник такмичења је такође Емилија Ничић.

Честитамо на сјајном успеху!