Посета из ОТП банке

У уторак 06.02. у посети нашој школи били су представници ОТП банке, директор Оливера Апостоловић и представници ОТП осигурања из Београда Невена Ћирић и Војислав Кубат. Они су ученицима трећег разреда, профила Службеник у банкарству и осигурању, одржали предавање на тему Осигурања живота.

Предавање је било врло интересантно ученицима, са презентацијом у којој су дате основе осигурања живота и пример са начином обрачуна премије осигурања и одређивање суме осигурања. Ова сарадња ће се наставити већ у марту и априлу месецу за ученике 4 и 3 разреда када ће наши ученици имати блок наставу из Банкарске обуке и том приликом посетити експозитуру ОТП банке у Врању како би се упознали са начином рада исте.