Креативна радионица

Током последње недеље месеца марта 2023. године у ЕТШ одржана је креативна радионица под називом „У сусрет Ускрсу“, у оквиру ваннаставних активности верске наставе.

Циљ радионице био је упознавање ученика са ручном израдом папирних аранжмана, првенствено цветних, као и осмишљавање поставке верске тематике која претходи празновању Ускрса.
У радионици су учествовали ученици из више одељења, од којих су се посебно истакли ученици одељења 4/3 (Милан, Бојана, Меланија), 2/2 (Јована и Емилија), 3/1 (Лана, Сара, Анђела, Наталија и Анђела), 3/2 (Вукашин и Сара), 3/3 (Лазар). У радионици је својим консултацијама учествовао и проф. Ликовног васпитања Светозар Тасић, а подршку су пружили и многе колеге из осталих предмета.
Радови ученика – учесника радионице изложени су у школском холу. Радионицу је водила катихета Сњежана Илић.
Срећан Ускрс свима! ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Сњежана Илић