ТАКМИЧЕЊА

КЊИЖЕВНА  ОЛИМПИЈАДА, ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА „ПЕСНИЧЕ  НАРОДА МОГ“, ИСТОРИЈА и СПОРТСКА  ТАКМИЧЕЊА (РУКОМЕТ, БАСКЕТ 3X3, СТОНИ  ТЕНИС и СТРЕЉАШТВО)

ТАКМИЧЕЊА

КЊИЖЕВНА  ОЛИМПИЈАДА

Ученица Димитра Антић, одељење 1-5, освојила је друго место и пласман за републичко такмичење, на окружном такмичењу „Књижевна олимпијада“.

На истом такмичењу ученик Милан Алексић, одељење 3-3, освојио је такође друго место без пласмана за даље такмичење. На општинском такмичењу „Књижевна олимпијада“ ученица Сара Стошић, одељење 4-6, освојила је треће место.

ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА „ПЕСНИЧЕ  НАРОДА МОГ“

Ученица Александра Недовић, одељење 4-5, освојила је прво место на градском такмичењу рецитатора „Песниче народа мог“.

ИСТОРИЈА

Ученик Александар Вуковић, одељење 2-5, освојио је друго место на општинском такмичењу из историје.

СПОРТСКА  ТАКМИЧЕЊА

РУКОМЕТ

На општинском и окружном такмичењу у рукомету наши ученици освојили су прво место. Међуокружно такмичење је у току.

Ученици: Петар Тасковић 4-6, Ђорђе Тасић 4-1, Огњен Додић 3-4, Сергеј Марковић 3-1, Вељко Јовановић 3-6, Немања Ивановић 1-2, Лука Стевановић 1-2, Војин Мишић 1-6, Мартин Младеновић 4-4, Михајло Трајковић 3-4, Матеја Стојановић 3-4, Петар Ристић 3-4

БАСКЕТ 3X3

На градском такмичењу освојили су 1. место, а на окружном такмичењу 2. место.

Ученици: Лука Додић 2-4, Никола Ничић 4-6, Бранислав Стевановић 3-4, Андрија Стевановић 4-6.

СТОНИ  ТЕНИС

Ученик Вељко Стевановић, одељење 1-1, освојио је треће место на општинском такмичењу.

Ученице: Јована Цветковић 4-1, Тања Станојевић 4-1, Кристина Станисављевић 2-1, освојиле су екипно прво место на општинском а треће место на окружном такмичењу. Јована Цветковић 4-1 освојила је друго место појединачно на општинском такмичењу.

СТРЕЉАШТВО

Ученик Матеја Стајковић, одељење 1-1, освојио је прво место појединачно и на општинском и на окружном такмичењу.

Ученици: Матеја Стајковић 1-1, Андрија Николић 1-2 и Михајло Трајковић 3-4, екипно су освојили друго место на општинском такмичењу.