УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ УЧЕСТВОВАЛИ НА МЕЂУНАРОДНОМ САЈМУ ВИРТУЕЛНИХ ПРЕДУЗЕЋА У КРУШЕВЦУ

Ученици наше школе, одељења  III 4  – Дејана Ђорђевић, Сара Стаменковић, Маја Декић и Алекса Станковић образовног профила Финансијски администратор учествовали су на Осмом сајму Виртуелних привредних друштава у Крушевцу од 10. до 12.маја.

Они су припремили штанд на којем су изложили производе свог виртуелног предузећа „Light house“ и током трајања сајма остварили запажено сајамско пословање јер су на самом штанду успели да остваре преко 100 трансакција са купцима. С обзиром да је Сајам ове године био ревијалног карактера није било посебних награда за учеснике. Другог дана трајања сајма, након целодневог сајамског пословања, домаћин – Економско-трговинска школа из Крушевца  је за ученике припремила дружење тако што је за све ученике организована журка. У припреми и организацији  учешћа на сајму наши ученици су имали помоћ својих наставница – ментора, Јасмине Симић Илић и Драгане Јовановић.  Сви учесници сајма имају само речи хвале за организацију сајма и носе прелепе утиске са ове манифестације.

Видео о виртуелном предузећу „Light house“ можете видети ОВДЕ.